Vampire vs. Werewolf
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Główna aleja

Go down

Główna aleja Empty Główna aleja

Pisanie  Odette Valmont Wto Maj 26, 2009 8:32 pm

Główna aleja 2ed0e0d8021071fc
Odette Valmont
Odette Valmont
Admin
Admin

Female Liczba postów : 133
Points : 305
Reputation : 0
Rejestracja : 24/05/2009
Wiek w realu : 33 Cash : 1000 $
Rasa : Wegetarianin

Karta postaci
Imię i nazwisko:: Odette Valmont
Lat:: 18

https://vampirevswerewolf.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Główna aleja Empty Re: Główna aleja

Pisanie  Go?? Sro Lip 01, 2009 11:07 pm

Obie wampirzyce poszły na cmentarz.- Teraz tylko trzeba znaleźć jakiś ludzi...- Mruknęła, idąc aleją.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Główna aleja Empty Re: Główna aleja

Pisanie  Go?? Sro Lip 01, 2009 11:09 pm

Zadowolona szła za wampirzycą nucąc coś pod nosem. Rokoszowała się pięknem tego miejsca. -Na prawo w dali są. -powiedziała gdy lekki wietrzyk przyniusł jej woń posiłku. Oczy natychmiast stały się bordowe, a po chwili jasnoczerwone.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Główna aleja Empty Re: Główna aleja

Pisanie  Go?? Sro Lip 01, 2009 11:15 pm

Poszła w tamtą stronę. W oddali zauważyła kobietę i dwójkę dzieci. Kobieta była wysoką, bogatą, blondynką. Dwie sieroty miały smutny wyraz twarzy, zupełnie nie podobny do dzieci.- Wiesz co, mam swoje zasady, zajmę się kobietą, ty bierz dzieci.- Mruknęła, dalej idąc w ich stronę.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Główna aleja Empty Re: Główna aleja

Pisanie  Go?? Czw Lip 02, 2009 10:11 am

-A ja zasad nie mam. -mruknęła wesoło pod nosem podążając za wampirzycą. Dzieci... a właściwie jedna była tylko tylko dzieckiem, dziewczynka. Brat jej był już prawie mężczyzną. Na oko miał 16 lat, jego siostrzyczka ok 10. Podeszła do smutnej rodzinki. -Dzień dobry, a kogoż tak opłakujecie? -zapytała nici robiąc sobie z prywatności.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Główna aleja Empty Re: Główna aleja

Pisanie  Go?? Czw Lip 02, 2009 10:22 am

Ale ja mam.- Powiedziała cicho i podeszła do kobiety. Miała ok. 40 lat.- Przepraszam.- Powiedziała i złapała ją za szyję. Nie miała ochoty na zabawę. Przygniotła ją do pobliskiego drzewa i wbiła kły w jej szyję. Cudowna, gorąca krew wpływała do jej gardła. Czuła, jak rozchodzi się po całym jej ciele. Wreszcie zaspokoiła pragnienie, nie pozostawiając ani jednej kropli krwi w żyłach kobiety. Jej ciało wrzuciła do wykopanego niedawno grobu, a raczej zwykłej dziury w ziemi.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Główna aleja Empty Re: Główna aleja

Pisanie  Go?? Czw Lip 02, 2009 10:39 am

Rodzeństwo patrzyło na tą scenę z przerażeniem pomieszanym z zdziwieniem. Nie poruszali się, a nawet wstrzymali oddechy. Gdy ich matka upadła na trawę w postaci wypompowanego flaka dziewczynka pisnęła cienko nie śmiejąc ruszyć się z miejsca. Usiadłam biorąc ją, sparaliżowaną strachem na kolana. -Kate? Możesz tamtego popilnować? Nie mam zamiaru się uganiać. -powiedziała cicho wiedząc, że wampirka ją słyszy. -Bo widzisz dziewczynko. Mamusia jest z waszym tatusiem w niebie... -zaczęła, ale gdy dziewczynka wyjechała ze swoim ,,nie rób mi krzywdy'' zaśmiała się cicho -Ale teraz nikogo już nie masz, jeżeli będziesz żyć to zabiję twojego brata, a potem babcię, czy kogo jeszcze masz. Zostaniesz sama... -ciągnęła do ucha dziewczynki. -A jeżeli umrzesz brat zostanie przy życiu... -Mała drżała ze strachu. Wampirzyca wbiła kły w jej młodą szyjkę i piła powoli delektując się smakiem życie. Wtem oderwała się i przystawiwszy szklankę do ranki czekała. Złotowłosa osóbka straciła przytomność. szklanka powoli napełniała się. Wampirzyca podeszła do chłopaka przyglądającemu się tej scenie z otwartymi ze strachu oczami. Spojrzawszy w te piękne młode oczęta zapytała unosząc szklankę -Chcesz? -wpatrywała się w niego przez dobrą chwilę a w końcu w wampirzym tempie przecięła jego tętnice i fala krwi spłynęła znowu do szklanki, która uprzednio ją opróżniła. Usiadła znowu na ławeczce pośród ciał pijąc powoli.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Główna aleja Empty Re: Główna aleja

Pisanie  Go?? Czw Lip 02, 2009 10:49 am

Stała obok i obserwowała tą całą sytuacje. Coś w niej drgnęło. Chyba pierwszy raz żal jej było ofiar. W końcu te dzieci były bezbronne i niewinne... Zamknęła natychmiast oczy. Przecież nie mogła się tak normalnie rozkleić. Westchnęła i spojrzała na Rairę.- Przepraszam cię, ale muszę iść do domu. Muszę się przebrać, wziąć prysznic, nakarmić Sokratesa. Idziesz ze mną czy spotkamy się później?- Zapytała.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Główna aleja Empty Re: Główna aleja

Pisanie  Go?? Czw Lip 02, 2009 10:54 am

-Idę z tobą. W moim domu smutnawo. -powiedziała dopijając resztę ze szklanki. Schowała ją i nożyk w torebce. Wrzuciła zimną już dziewczynkę i ciepłego, jeszcze ciepłego, całego w drgawkach chłopaka do dołu z ich matką. -Dzieci są przepyszne. -powiedziała zadowolona oblizując wargi. Poszła za wampirzycą. Ona też musiała się umyć, trochę się upaprała przy robocie...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Główna aleja Empty Re: Główna aleja

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach