Vampire vs. Werewolf
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dom Vanilli Canos

Strona 2 z 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:25 pm

Och, szkoda. Ale podobno krew wilkołaków jest tak samo okropna jak ich zapach.- stwierdziła.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:28 pm

- To po co chciałabyś jej spróbować?- Teraz nie rozumiał. Ach, te baby, zawsze mówią niezrozumiałym językiem, a potem się czepiają, że ktoś coś zrobi źle.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:30 pm

Żeby zrobić ci na złość, żeby poczuć że twoje życie zależy tylko ode mnie, żeby się przekonać jaka jest naprawdę.- uśmiechnęła się do niego. Ten zapach powoli przestawał ją denerwować.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:34 pm

-Więcej powodów nie było? -naprawdę zaczynał się przyzwyczajać do tej dziewczyny. Nawet go uż tak nie denerwowała.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:37 pm

Bo mnie często denerwujesz, bo chciałabym zobaczyć twoją minę, kiedy wbiłabym się w twoją aortę.... Mam wymieniać dalej?- zapytała wesoło.- To co.... może jednak dasz spróbować?- zaśmiała się.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:39 pm

-Jesteś jak dla mnie za stara -dopiekł jej. Nie miał zamiaru dzielić się z nią krwią. Niech się ugania po lesie za jakimiś starymi dziadami na grzybobraniu. Sam za to nalał sobie soku. Herbata się skończyła, a on zwykł pić dużo. Zdrowe podobno. Zanurzył wargi w cieczy.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:49 pm

Prychnęła. Zawsze mogła go dopaść kiedy indziej, w ciemnej uliczce... Upiła trochę martini. Nie była głodna, więc nie musiała wychodzić zapolować.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:52 pm

-Nie prychaj kocico, nie prychaj, bo zaraz wystawisz pazurki -powiedział z uśmiechem kiwając palcem w geście ,,nie wolno''. Lubił ją prześladować. Ale ma słabą głowę. Jak coś pije, to tak łatwo ją sprowokować...
-Jeszcze martini? -zapytał z uśmiechem.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:54 pm

Chętnie.- powiedziała i sama dolała sobie trochę martini.- Uwierz mi, nie chciałbyś żebym pokazala ci pazurki, więc lepiej uważaj.- uśmiechnęła się.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 8:57 pm

-Jak pokarzesz, to ci je spiłuje -zaśmiał się. Widocznie stroił sobie żarty z wampirzycy. Robił z niej zupełną idiotkę. Heh... -A tak z innej beczki, to ciekawe jak smakuje wampirze mięso...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:00 pm

Zaśmiała się.- Szczerze wątpię, żeby ktokolwiek je jadł.- stwierdziła. Eh... Akurat teraz nie chciało jej się być niemiłym dla tego wilkołaka.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:01 pm

-Aż takie ohydne? Błee... -nie wiedział co może być aż takie ochydne, że nikt tego nie miał ochoty wziąć do ust...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:04 pm

Wiesz, nie wiem czy jest aż takie ohydne, ale chyba jeszcze nikt go nie zdobył. Myślisz że tak prosto jest dostać kawałek wampirzego mięsa?- zapytała lekko zdziwiona jego naiwnością... Eh... ci gówniarze myślą że mogą wszystko....

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:07 pm

Ech te staruchy nie wiedzą na co nas stać... -Na pewno nie tak trudno jak wilkołaczej krwi -odciął się.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:09 pm

Myślę że się mylisz. Można zaskoczyć wilkołaka, spróbować krwi i odskoczyć, zanim wilkołak spróbuje ci coś zrobić. Wilkołaki są silniejsze, ale wampiry szybsze.- powiedziała i napiła się martini.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:11 pm

-Mojej trudniej. Jestem szybszy -powiedział. Wilkołak nie jest też taki głupi jak wampir.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:14 pm

No tak, ty akurat może i jesteś szybszy. Ale jeżeli ugryzłabym cię z zaskoczenia, zdążyłabym spróbować krwi. A to że później pobiłbyś mnie... No cóż, trudno się mówi.- uśmiechnęła się lekko.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:16 pm

-Pobić? Zabiłbym na miejscu za obrazę majestatu! -teraz był tego pewny. Co jak co z blizną na szyi nie będzie chodzić. Ani z blizną gdziekolwiek indziej...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:19 pm

Musiałbyś mieć przy sobie zapałki lub zapalniczkę. Inaczej nie dałbyś rady. Nie doceniasz nas. A poza tym na ciele wilkołaka blizny goją się bardzo szybko.- przypomniała mu.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:21 pm

-Nie z wampirzym jadem. -jadowite stwory... chmm... i bez zapalniczki dałoby się radę. -Myślałam, że jesteście uczuleni na srebro, lub złoto...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:23 pm

No tak, srebro. Ale to nie jest takie proste, zabić nas srebrem.- stwierdziła.- W ogóle jeden wilkołak ma z nami marne szanse. Tym bardziej, że my też mamy różne specjalne zdolności.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:31 pm

-Z tobą bym wygrał. -zapewnił. Z babą? zawsze!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:34 pm

Zaśmiała.- Czemu ty mnie nie doceniasz? Myślisz że bym się tak poddała? Może i by nie było łatwo, ale możliwe że dałabym radę wygrać..- uśmiechnęła się. Ten gówniarz naprawdę się przeceniał. Myślał że tak po prostu można zabić wampira... Westchnęła cicho.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:36 pm

-Pojechałaś mi po ambicjach... -zaszydził. Jeszcze z 2 kieliszki to zacznie rzucać talerzami...

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Go?? Pon Cze 15, 2009 9:40 pm

Prychnęła. Chętnie by mu jednak przyłożyła, albo wyssała trochę krwi, ale z drugiej strony nie chciało jej się tego robić.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dom Vanilli Canos - Page 2 Empty Re: Dom Vanilli Canos

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach